6a WYBRAŁA SIĘ DO KRĘGIELNI "KULAWY KOŃ"

14 września 2018 r. klasa 6 a wybrała się do kręgielni ,,Kulawy Koń”.

Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji
i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu.

Oprócz gry w kręgle uczniowie mogli spróbować swoich sił w grze w bilarda czy ręczne piłkarzyki.

Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy.
Było super!!!