AKCJA "SŁODKA GWIAZDKA"

Akcja „Słodka gwiazdka” stała się już tradycją naszej szkoły. W tym roku w naszych działaniach wsparliśmy seniorów. Przez cały grudzień trwała zbiórka słodyczy, artykułów spożywczych, środków czystości, innych przydatnych w domu rzeczy.

Z wszystkich ofiarowanych darów zostały przygotowane paczki, które trafiły do najbardziej potrzebujących, samotnych, chorych, starszych mieszkańców naszego miasta. Sprawiły one wielką radość wszystkim obdarowanym. Były pomocne w zorganizowaniu świąt oraz sprawiły, że tegoroczne święta były radośniejsze.

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za wparcie akcji. Organizatorzy dziękują również Radnym Dzielnicy Stare Miasto za włączenie się w te działania.

Z ofiarowanych rzeczy przygotowaliśmy 12 dużych paczek oraz 20 mniejszych. Zebranymi rzeczami i życzeniami podzieliliśmy się również z seniorami z Domu Seniora w Ketach jak również ze Strażą Pożarną, która pomaga bezdomnym.

Za rok może i Ty otworzysz swoje serce…

Organizatorzy:
p. Inga Musiał, p. Jadwiga Zięba, p. Teresa Sieńczak – Babik, p. Dorota Zuziak