ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE.

ANDRZEJKI   W  NASZEJ SZKOLE

Od 16 listopada na korytarzach można się było natknąć na plakaty, informujące o szkolnej zabawie andrzejkowej. Napis głosił, że szkolne Andrzejki odbędą się w czwartek 22 listopada. Wszyscy uczniowie wyczekiwali z niecierpliwością tej daty. Zabawa zapowiadała się atrakcyjnie. Andrzejki kojarzą się z wróżbami i dobrą zabawą. My postanowiliśmy spędzić ten wieczór tańcząc i szalejąc.

I w końcu nadszedł ten dzień! J Nasza młodzież tłumnie stawiła się o godzinie 17.00 i zaczęła się andrzejkowa dyskoteka. Bawiliśmy się w rytm największych przebojów muzycznych, braliśmy udział w zabawach organizowanych przez profesjonalnego DJ i dawaliśmy z siebie wszystko na parkiecie. Chłopcy prosili dziewczyny do tańca, dziewczyny uśmiechały się do chłopców i wszyscy miło spędzili wieczór. Wszystkim dopisywał dobry humor, uśmiechy nie schodziły nikomu z twarzy – zabawa była przednia!

Za rok mamy zamiar to wszystko powtórzyć, bo mamy już wprawę w dobrej tanecznej andrzejkowej zabawie!

Rado Rodziców – bez Waszej pomocy nie udałoby się zorganizować tej imprezy tak wspaniale. Dziękujemy za Wasze wsparcie.