BAL KARNAWAŁOWY

W czwartek, 19 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej oraz przedszkolaków. Wcześniej uczniowie na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy rodziców sala zamieniła się w Królestwo Smerfów.  Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę  DJ.

Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach.

Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, diabełki, sportowcy, rycerze,  różne zwierzątka i wiele innych postaci. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali bal ciekawymi pomysłami zabaw. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.  Przerwę  umilał dzieciom słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii.

W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w organizację balu oraz przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci.

Anna Haczek