DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE.

Ale draka… Dzień Chłopaka!

Wszystkim wiadomo, że 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. I nawet jeśli ktoś zapomni o tej dacie, to przedstawicielki płci pięknej naszej szkoły zawsze o tym przypomną. I tym razem nie było inaczej.

W tym roku ten Dzień przypadł w niedzielę i dlatego dziewczyny już w piątek postanowiły uczcić to święto. Od samego rana w czasie wszystkich przerw i lekcji jakoś tak częściej uśmiechały się do swoich kolegów, słały im ciepłe spojrzenia i były bardzo bardzo bardzo miłe. Wesoła roześmiana ekipa złożona z młodych kobiet krążyła po szkolnych korytarzach i salach, obdarowując wszystkich chłopców słodkościami i składając im życzenia. A oto one:

Z okazji Waszego Święta my, dziewczyny, życzymy Wam:

- dziewczyny – tylko tej najfajniejszej,

- słodkości – tylko tych najsmaczniejszych,

- samochodów – tylko tych najszybszych,

- zabaw – tylko tych najweselszych,

- przygód – tylko tych najciekawszych

… i marzeń, które spełniają się we właściwym czasie.

Mamy nadzieję, że wszyscy chłopcy będą zawsze tacy zadowoleni i uśmiechnięci, jak w ten piątek. A jeśli trafi się jakiś gorszy nastrój, to dziewczyny postarają się o poprawę humoru. I chociaż słodkości były rozdawane tylko od święta, to koleżanki będą słodkie każdego dnia J

Wszystkiego naj naj naj i jeszcze więcej, Nasi Chłopcy!