ETAP POWIATOWY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W dniu 11 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej  Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego oraz uczniowie naszego Gimnazjum im. F. Dyczkowskiego wzięli udział w zawodach powiatowych XL Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w  Ruchu Drogowym.
Część teoretyczna turnieju składająca się z  testu teoretycznego z przepisów ruchu drogowego i testu ze skrzyżowań odbyła się w Oświęcimiu. Szkołę podstawową  reprezentowali  uczniowie klas szóstych: Maciej Radwan, Kryspin Kucha, Patrycja Zaręba i Natalia Boba. Gimnazjum reprezentowali uczniowie klas drugich: Marcin Łysoń, Łukasz Bogacz i Adam Bochniak.
W dniu 12 kwietnia 2017 r. w drugim dniu  zawodów  w Brzeszczach uczniowie  zmierzyli się z zadaniami praktycznymi. Musieli wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy oraz praktycznej jazdy rowerem po torze przeszkód. Nasze ekipy uczniowskie były jedynymi reprezentantami gminy Kęty. Gratulujemy uczniom sukcesów.

Opiekunem obydwu drużyn była p. J. Wójcikiewicz-Paw.