IMPREZA W RYTMIE DISCO POLO

“Disco Polo” to prawdziwy amerykański sen, o którym w latach 90. marzyło wiele milionów naszych rodaków. Okres ten to czas wkraczania w wolność, pełen radości i chęci zabawy, a przy okazji początek procesu adaptacji naszego polskiego życia do zachodniej rzeczywistości. W takich rytmach w dniu 17 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa organizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Jana Kantego w Kętach. Goście  bawili się świetnie, co można było zaobserwować na stale zapełnionym parkiecie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Zabawy Andrzejkowej. Kolejny raz imprezę można zaliczyć do bardzo udanych.

Ogromne podziękowania należą się rodzicom uczniów naszej szkoły za udział w zabawie oraz tym wszystkim, którzy czwarty raz nie zawiedli swoją obecnością. Szczególne podziękowanie kierujemy do organizatorów zabawy za tak wspaniałe przygotowanie imprezy.

Dziękujemy Państwu Sonii i Tomaszowi Drabkom – właścicielom Restauracji „Relax” za udostępnienie lokalu na zabawę,  Bukieciarni Kęty, ul. Jana Kantego za kwiaty, Pani Ewie Kwolczak – Centrum Kreatywne za dekorację sali, Pani Aleksandrze Hankus – Grzywie za wykonanie i pomysł dekoracji sali, didżejowi Sławkowi za doskonałe przeprowadzenie imprezy a Monice Laszczak za fotorelację.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Jana Kantego w Kętach