JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ!

W dniu 7.03.2017 r. odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Turniej rozegrano w kęckiej hali OSiR. Do walki przystąpiło siedem najlepszych szkół powiatu oświęcimskiego: Gimnazjum nr 1 w Kętach, Gimnazjum w Osieku, Gimnazjum nr 1 w Oświęcimiu, Gimnazjum w Brzeszczach, Gimnazjum w Chełmku, Gimnazjum w Zatorze oraz Gimnazjum z Przeciszowa. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem każdy z każdym. W finale spotkali się zwycięzcy grup - Gimnazjum nr 1 w Kętach i Gimnazjum w Brzeszczach. Tytuł najlepszej drużyny powiatu oświęcimskiego i tym samym przywilej reprezentowania powiatu w zawodach rejonowych uzyskali uczniowie naszej szkoły - ZSG nr 1 w Kętach.
Skład zwycięskiej drużyny: Pająk Maciej, Własiński Kacper, Mrowiec Filip, Kawczyński Konrad, Hankus Szymon, Matlak Jakub, Wacięga Adrian, Mieszczak Tomasz, Węgrzyn Bartosz, Błasiak Dominik, Kwolczak Miłosz.
Drużynę przygotowali: Arkadiusz Blachura i Ireneusz Sidło

Serdecznie wszystkim gratulujemy !!!