KLASA 2d NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. "BAŚNIE Z TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY"

Dnia 6 grudnia 2016 r. dzieci z klasy II d udały się do Domu Kultury w Kętach, w celu obejrzenia przedstawienia teatralnego, pt. „Baśnie z tysiąca i jednej nocy”. Spektakl, w wykonaniu grupy teatralnej Bajdurki, przedstawiał historie, które zostały oparte na baśniach perskich i indyjskich. Mali artyści, swą wspaniałą grą aktorską, przenieśli zgromadzoną widownię w egzotyczny świat fantazji. W czasie trwania przedstawienia, widzowie udali się w podróż w jakże odległe krainy Europy i Azji. Przedstawione na scenie opowieści były piękne, niesamowite oraz w mądre słowa zręcznie spowite. Zaskakujące zmiany scenografii, wartka akcja okraszona piosenkami i piękną muzyką – wszystko to sprawiło, że spektakl na długo zapadnie uczniom w pamięć!

Joanna Kołodziejczyk