KOLEJNA MIKOŁAJKOWA NIESPODZIANKA.

Kolejna mikołajkowa niespodzianka..

Wizyta ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA  to jedna z najbardziej oczekiwanych przez dzieci atrakcji w ciągu roku. Z tego powodu 6 grudnia, po cięzkim dniu pracy w kęckiej "Jedynce", Święty Mikołaj wraz ze swoją rozśpiewaną świtą udał się do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowczego w Kaczynie do filii w Kętach, aby obdarować podarunkami podopiecznych tego oddziału. Święty Mikołaj ubrany był w tradycyjny czerwony ornat biskupi. Towarzyszyły mu śnieżynki, diabły i oczywiście renifer. Radość dzieci była ogromna, gdy głośno dzwoniąc, zbliżał się do sali.

Na dodatek, z dalekiej Laponii przywiózł ze sobą słodkie upominki, które rozdawał, ale tylko grzecznym dzieciom… I co ciekawe, wszyscy podopieczni zostali obdarowani.

Mikołajki w szkole specjalnej były niezwykle radosne, kolorowe i zarazem ciekawe ! Uczniowie wspólnie śpiewali, prezentowali swoje zdolności aktorskie. W fantastycznych przebraniach stworzyli w szkole niepowtarzalną atmosferę. Nic zatem dziwnego, że to sam Święty Mikołaj nie chciał  stamtąd wracać.

We wspaniałej, świątecznej atmosferze, w dobrych humorach każde dziecko  chciało zrobić sobie zdjęcie ze Świętym  Mikołajem i jego orszakiem.

Zobaczcie sami…

Anna Handzlik

Wolontariuszom dziękuję za ofiarowane dary i dobre serce. Jak zwykle byliście wspaniali!  J

Klaudia Kozieł