KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ "YOU CAN SING" JUŻ ZA NAMI!

6 lutego na sali audiowizualnej naszej szkoły odbył się VIII szkolny  konkurs piosenki anglojęzycznej `You Can Sing`.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 39 osób.
Mieliśmy okazję posłuchać występów zespołów, duetów oraz solo. Wielu występom towarzyszyły instrumenty, układy choreograficzne, stroje i charakteryzacje.

W tym roku uczestnicy wykonali m.in. utwory wykonawców takich jak: Queen, Jonas Blue, Ed Sheeran, One Direction, Alice Marton, Bradley Cooper, Lady Gaga, Cavetown, Shakira, Gnash, Justin Biber i innych.

Występom towarzyszyła gorąca i żywa atmosfera na widowni, uczestnicy nagradzani byli gromkimi brawami.

Wszystkim uczestnikom a także nauczycielom oraz rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu występów bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję już za rok!
Pani Elżbiecie Sztefko dziękujemy serdecznie za pracę w komisji konkursu.

Wyniki konkursu można znaleźć na gazetce na I piętrze naszej szkoły a wręczenie nagród już wkrótce!

Aleksandra Sroka
Agnieszka Walecka