MIKOŁAJKI JAK DZIEŃ Z BAJKI

6 grudnia to czas magiczny, zwłaszcza dla dzieci. Jest to jedyny dzień w roku, gdy odwiedza je siwobrody starszy pan.

Tym razem przybył do naszej świetlicy z pomocnikami – śnieżynką i choinką. Sam nie dałby rady udźwignąć tylu prezentów, ile postanowił podarować podopiecznym szkolnej świetlicy. Jego pojawienie się wzbudziło wielki entuzjazm. Jednak, gdy po przywitaniu się z dziećmi zaczął wypakowywać ze swojego worka podarunki okrzykom radości nie było końca. Nowe gry, puzzle, skakanki, piłki wzbudziły niesamowitą radość wśród dzieci. Każde z nich otrzymało także słodki poczęstunek. Niestety Święty Mikołaj miał przed sobą jeszcze wiele miejsc do odwiedzenia, dlatego dzieci pięknie podziękowały za prezenty i pożegnały gości.

Wszystkim, którzy przyczynili się do dziecięcych uśmiechów na świetlicy serdecznie dziękujemy!