MIKOŁAJKI W 1C

Mikołajki w 1c

W klasie 1c panuje już świąteczny nastrój, a to za przyczyną działań podjętych z inicjatywy rodziców. Piątego grudnia dzieci udały się do Domu Kultury, gdzie obejrzały ciekawy film pt."Czarownica Lili ratuje święta". Zaraz po seansie filmowym  uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez restaurację Mimoza. Ubrane w kucharskie czapki i fartuchy komponowały własne pizze z różnych składników. Wszystkim smakowało. Szóstego grudnia rano w klasie znaleziono paczkę, a w niej piłeczki i skakanki dla każdego dziecka. Spotkanie z Mikołajem miało miejsce na sali gimnastycznej podczas szkolnego przedstawienia. Teraz przed klasą występ na Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, przedstawienie w świetlicy oraz ciekawe zajęcia plastyczne.

M.Żużałek-Urbaś