MIKOŁAJKI W KLASIE 2d

6 grudnia to wyjątkowy dzień w roku, na który z wielką niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Nie inaczej było w klasie II d. Tegoroczne spotkanie uczniów z Mikołajem odbyło się w Domu Kultury w Kętach. W radosnym nastroju oczekiwania na przybycie niezwykłego gościa, dzieci uczestniczyły w zabawie mikołajkowej. Tańczyły, śpiewały piosenki, a przede wszystkim doskonale się bawiły. Po przybyciu Mikołaja wszyscy uczniowie zostali obdarowani podarunkami. Nie obyło się również bez pamiątkowych fotografii.
Radości, śmiechu i harcom nie było końca. Czas przeznaczony na zabawę minął w okamgnieniu, a dzieci udały się do szkoły, zastanawiając się, czy za rok znowu spotkają brodatego pana z workiem prezentów.

Joanna Kołodziejczyk