MIKOŁAJKI W KRĘGIELNI "KULAWY KOŃ"

W poniedziałek 5 grudnia uczniowie klasy IVa i klasy IA wraz z opiekunami panią Dorotą Katańską i Anną Handzlik wybrali się do kręgielni ,,Kulawy Koń”, gdzie odbyło się wyjątkowe integracyjne spotkanie mikołajkowe. Uroczystość rozpoczęła się od występu dzieci z Przedszkola Sióstr Zmartwychwstanek w Kętach, które zaprezentowały fragment jasełek, po których świąteczne życzenia złożył burmistrz Gminy Kęty pan Krzysztof Jan Klęczar.

Oprócz naszych uczniów w imprezie uczestniczyli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Oświęcimiu, Szkoły Życia działającej przy Parafii NSPJ w Kętach, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętach oraz członkowie Stowarzyszenia Jeden Drugiemu z Kęt i podopieczni Fundacji Kukuryku.

Wszyscy uczestnicy wspaniale bawili się podczas pokazów magicznych sztuczek prezentowanych przez czarodzieja i jego asystentki z Fabryki Kreatywności, jak i podczas rywalizacji w grze na torze kręgielni. Na koniec każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek.

Serdecznie dziękujemy właścicielom kręgielni a zwłaszcza pani Marii Adamczyk za zaproszenie, pyszny poczęstunek i świetną zabawę.

DZIĘKUJEMY!

Dorota Katańska, Anna Handzlik