NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY.

Najpiękniejsze ozdoby

Grudzień to miesiąc wielu przygotowań i myśli o Świętach, Boże Narodzenie tuż tuż… W tym wielkim zabieganiu i gonitwie warto czasem przystanąć i znaleźć chwilę dla rodziny. Zrobić coś wspólnie.

Nasz Samorząd Uczniowski, jak co roku, zaproponował naszym uczniom i ich rodzinom formę wspólnego spędzenia czasu. Chodzi oczywiście o Rodzinny Konkurs Plastyczny Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną. Uczestnicy mieli okazję nie tylko pobyć ze sobą w sposób kreatywny, i stworzyć coś pięknego, ale także pomóc innym. Pomóc, bo wszystkie stroiki zostały sprzedane w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego na kęckim rynku 16 grudnia, a dochód ze sprzedaży Rada Rodziców przeznaczy na wspomaganie naszych uczniów.

Konkurs spotkał się w tym roku z ogromnym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież naszej szkoły wykonali bardzo dużo stroików i ozdobnych form przestrzennych – jedne były bardzo tradycyjne, inne nowoczesne, a jeszcze inne wesołe i śmieszne. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością, gustem, starannością i kunsztem wykonania. Ich prace stanowiły piękne ozdoby świąteczne.

Jury miało bardzo trudny wybór w ocenie prac. Wzięto pod uwagę wkład pracy, zaangażowanie, oryginalność i estetykę wykonania. A oto wyniki:

• SABINA CYPER Z BABCIĄ – KLASA II C
  • JAKUB LACHETA Z TATĄ - KLASA III B

• ALICJA KRUPA - KLASA IV D
  • EMILIA ZARĘBA Z MAMĄ - KLASA  I D

• MARTA FLORCZAK-KLASA VI A
  • KAROLINA KAJOR Z MAMĄ, TATĄ I BRATEM  - KLASA II C
  • MATYLDA PIEKIEŁKO Z MAMĄ  - KLASA  IV D

1. ANTONI KUŹMA Z CIOCIĄ – KLASA II C
  2. DOMASIK AGATA – KLASA V E  I NATALIA DOMASIK- KLASA II C
  3. JAKUB KLAPKA Z MAMĄ - KLASA I C
  4. ZUZANNA WOŹNA Z MAMĄ Renatą – KLASA IVB
  5. MAGDALENA HANZLIK Z MAMĄ  - KLASA IVD
  6. KORNELIA KLIŚ Z MAMĄ - KLASA V E
  7. BARTOSZ MIROCH Z RODZICAMI - KLASA I C
  8. ADRIANNA SZCZEPANIK – KLASA  VII
  9. TATIANA TALIK Z MAMĄ - KLASA II A
  10. AGNIESZKA JAROSZ Z MAMĄ – KLASA VI A
  11. JULIA MOSKAL - KLASA VB
  12. MAJA LASZCZAK Z RODZICAMI - KLASA IIA

Dziękujemy za zainteresowanie Konkursem i przepiękne prace. Wszystkie one wprowadziły społeczność szkolną w bożonarodzeniowy nastrój i cieszyły nasze oczy. Cieszy także fakt, że dzięki Konkursowi wiele osób znalazło czas, by być razem i wzmacniać więzi rodzinne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak samo.

Wesołych Świąt!