NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY.

 Najpiękniejsze ozdoby

            Grudzień to miesiąc wielu przygotowań i myśli o Świętach, Boże Narodzenie tuż tuż… W tym wielkim zabieganiu i gonitwie warto czasem przystanąć i znaleźć chwilę dla rodziny. Zrobić coś wspólnie.

            Nasz Samorząd Uczniowski, jak co roku, zaproponował naszym uczniom i ich rodzinom formę wspólnego spędzenia czasu. Chodzi oczywiście o Rodzinny Konkurs Plastyczny Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną. Uczestnicy mieli okazję nie tylko pobyć ze sobą w sposób kreatywny, i stworzyć coś pięknego, ale także pomóc innym. Pomóc, bo wszystkie stroiki zostały sprzedane w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego na kęckim rynku 16 grudnia, a dochód ze sprzedaży Rada Rodziców przeznaczy na wspomaganie naszych uczniów.

            Konkurs spotkał się w tym roku z ogromnym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież naszej szkoły wykonali bardzo dużo stroików i ozdobnych form przestrzennych – jedne były bardzo tradycyjne, inne nowoczesne, a jeszcze inne wesołe i śmieszne. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością, gustem, starannością i kunsztem wykonania. Ich prace stanowiły piękne ozdoby świąteczne.

Jury miało bardzo trudny wybór w ocenie prac. Wzięto pod uwagę wkład pracy, zaangażowanie, oryginalność i estetykę wykonania. A oto wyniki:

I miejsce

 • SABINA CYPER Z BABCIĄ – KLASA II C
 • JAKUB LACHETA Z TATĄ - KLASA III B

II miejsce

 • ALICJA KRUPA - KLASA IV D
 • EMILIA ZARĘBA Z MAMĄ - KLASA  I D

III miejsce

 • MARTA FLORCZAK-KLASA VI A
 • KAROLINA KAJOR Z MAMĄ, TATĄ I BRATEM  - KLASA II C
 • MATYLDA PIEKIEŁKO Z MAMĄ  - KLASA  IV D

WYRÓŻNIENIA

 1. ANTONI KUŹMA Z CIOCIĄ – KLASA II C
 2. DOMASIK AGATA – KLASA V E  I NATALIA DOMASIK- KLASA II C
 3. JAKUB KLAPKA Z MAMĄ - KLASA I C
 4. ZUZANNA WOŹNA Z MAMĄ Renatą – KLASA IVB
 5. MAGDALENA HANZLIK Z MAMĄ  - KLASA IVD
 6. KORNELIA KLIŚ Z MAMĄ - KLASA V E
 7. BARTOSZ MIROCH Z RODZICAMI - KLASA I C
 8. ADRIANNA SZCZEPANIK – KLASA  VII
 9. TATIANA TALIK Z MAMĄ - KLASA II A
 10. AGNIESZKA JAROSZ Z MAMĄ – KLASA VI A
 11. JULIA MOSKAL - KLASA VB
 12. MAJA LASZCZAK Z RODZICAMI - KLASA IIA

 

Dziękujemy za zainteresowanie Konkursem i przepiękne prace. Wszystkie one wprowadziły społeczność szkolną w bożonarodzeniowy nastrój i cieszyły nasze oczy. Cieszy także fakt, że dzięki Konkursowi wiele osób znalazło czas, by być razem i wzmacniać więzi rodzinne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak samo.

Wesołych Świąt!

Samorząd Uczniowski

  

 

Script logo