NASI UCZNIOWIE Z NAGRODAMI W KONKURSIE "ARTYSTĄ BYĆ 2016"

23 listopada 2016 w Domu Kultury w Kętach odbyła się Gala Finałowa konkursu "Artystą być 2016". Nasi młodzi artyści, którzy podczas eliminacji szkolnych podbili serca jury, otrzymali z rąk Burmistrza Gminy Kęty Krzysztofa Jana Klęczara pamiątkowe statuetki, nagrody oraz gratulacje.

Wyróżnieni zostali:

W kategorii literacko-plastycznej: Kacper Jaromin i Matylda Piekiełko (I-III), Szymon Górecki (IV-VI).

W kategorii wokalno-instrumentalnej: Aniela Olearczyk i Susan Kozłowski (I-III), Jakub Głód (IV-VI), Eryk Żużałek, Maria Rybak, Zuzanna Matlak, Kamila Gawęda, Patrycja Orlicka, Kinga Zięba (gimnazjum).

W kategorii taneczno-teatralnej: Aleksander Bakalarski (I-III), Oliwia Cłapa (IV-VI), Agnieszka Wadoń (gimnazjum).