Piknik Rodzinny – rozgrywki sportowe

19 maja odbył się doroczny Piknik Rodzinny naszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętach. Rozpoczęcie imprezy poprzedziły potyczki sportowe uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Młodzi sportowcy rozegrali mecz piłki nożnej oraz siatkówki. Pojedynki przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, zgodnie z zasadą fair play. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Wszystko odbyło się na boisku Orlik w Kętach.

Chłopcy klas 5-7 szkoły podstawowej rozegrali mecz piłki nożnej, w którym 10:5 zwyciężyła drużyna w składzie: Olivier Handy, Mateusz Duchnicki, Mateusz Janas, Karol Puchała, Przemysław Nicpoń.

Ich rywalami byli: Mikołaj Herzyk, Paweł Bogacz, Daniel Wiśniowski i Jakub Cępiel.

W tym samym czasie na boisku do siatkówki rywalizowali uczniowie i uczennice klas 2 i 3 gimnazjum. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla klas 3.

Skład zwycięskiej drużyny klas 3: Amelia Hrapkowicz, Szymon Nikiel, Marcin Łysoń, Damian Witek, Bartosz Tarsa, Jakub Cynk.

Klasa 2: Kalina Wnęczak, Honorata Zolich, Katarzyna Wielgosz, Adrian Kubisiak, Grzegorz Ługowski, Jakub Kozieł.

A. Blachura, B. Kawończyk