ROZGRYWKI AKADEMII SIATKÓWKI DLA CZWARTOKLASISTÓW I MŁODSZYCH

Rozgrywki Akademii Siatkówki dla czwartoklasistów i młodszych

Dziewczęta i chłopcy rocznika 2006 i młodsi, uczestniczący w zajęciach sks-u w naszej szkole, brali udział od listopada do marca w turniejach mini piłki siatkowej w ramach Akademii Siatkówki. Zawody rozgrywane były  w ZSG nr 2 w Kętach. W ramach Akademii odbyły się 2 turnieje singli siatkarskich oraz 2 turnieje dwójek w których startowali uczniowie z Witkowic, Nowej Wsi, Bulowic, Porąbki, ZSG nr 2 w Kętach i ZSG nr 1 w Kętach.

Dla naszych uczniów to pierwsze zmagania z siatkówką, pierwsze zawody w piłkę siatkową w których uczestniczyli. Były chwile radości z wygranych meczy, czy setów oraz chwile smutku z przegranych.

Wyniki uczniów i uczennic ZSG nr 1 w Kętach:

9 miejsce Dorotka Biłek, Julia Chrapkiewicz, Martyna Fajferek

7-9 miejsce Jakub Nycz, Mikołaj Gawron

6 miejsce Weronika Legień, Julia Warias

5 miejsce Wiktoria Kubica, Zuzanna Zwieńczak, Natalia Łęcka

2 miejsce Natalia Łęcka, Julia Jabłońska

6 miejsce Jakub Nycz

Wielkie gratulacje dla najmłodszych siatkarzy i siatkarek z naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w trenowaniu.

BK