SŁODKA GWIAZDKA

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, również w tym roku zorganizowaliśmy kolejną „Słodką gwiazdkę” dla wybranych dzieci z naszej szkoły. Przez cały grudzień trwała akcja zbierania słodyczy, artykułów spożywczych, środków czystości, przyborów szkolnych, książek i zabawek. Z zebranych rzeczy zostały przygotowane paczki, które trafiły do dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Sprawiły one wielką radość obdarowanym i stały się pomocne w zorganizowaniu świąt.

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wychowawcom klas za wsparcie akcji.
Z ofiarowanych rzeczy ( środki żywnościowe, słodycze, chemia gospodarcza, przybory szkolne, zabawki) przygotowano 8  rodzinnych oraz 20 indywidualnych paczek. Prezenty zostały przekazane dzieciom oraz rozwiezione do wybranych rodzin uczniów naszej szkoły.

Za rok może i Ty otworzysz swoje serce ...

Organizatorzy:
p. Jadwiga Zięba, p. Krystyna Szwajca, p. Teresa Sieńczak – Babik,  p. Ismena Bąk

Organizatorzy dziękują Radzie Rodziców ZSG nr 1 w Kętach, Radnym Dzielnicy Stare Miasto oraz indywidualnym sponsorom za wsparcie akcji.