SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS I-III Z TEATREM.

SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS I-III Z TEATREM

Dnia 25 marca uczniowie z klas I-III udali się do Domu Kultury w Kętach, aby obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Piotruś Pan i piraci”.

Wspaniała gra aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie wprowadziła małych widzów  w piękny, baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody oraz zmagania
z odwiecznym wrogiem –  kapitanem Hakiem. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu, a także wprowadziło w niezwykły nastrój i przyciągnęło uwagę widowni. W trakcie przedstawienia widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje i dialogi.

Przedstawienie wywarło na uczniach duże wrażenie, o czym świadczyły ochoczo prowadzone przez nich rozmowy.

Joanna Kołodziejczyk