SUKCES AGNIESZKI WADOŃ W VI FESTIWALU MŁODEGO AKTORA

W dniach 14-13 marca w Domu Kultury w Kętach odbył się tegoroczny Festiwal Młodego Aktora i obejmował dwa turnieje, w tym VIII Regionalny Turniej Teatralny „Wywiedzione ze słowa” dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Powiatu Oświęcimskiego i Burmistrza Gminy Kęty oraz honorowym patronatem Teatru Groteska w Krakowie.

Uczestników obu konkursów oceniało Jury w składzie:
- Ewa Polak-Walesiak – aktorka Teatru Kwadryga w Bielsku-Białej,
- Marta Gzowska-Sawicka – aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej,
- Tomasz Lorek – aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Naszą szkołę reprezentowały Kalina Wnęczak, Martyna Gniłka i Agnieszka Wadoń. Uczennice do konkursu przygotował p. Jacek Stwora.

30 marca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wśród laureatów znalazła się Agnieszka Wadoń (jedyna gimnazjalistka z gminy Kęty!), która otrzymała wyróżnienie.

Podziękowania należą się także Radzie Rodziców, która sfinansowała dla naszych dziewczyn udział w warsztatach teatralnych.

Jeżeli chcecie zobaczyć Agnieszkę w repertuarze, w którym zaprezentowała się podczas turnieju teatralnego, zapraszamy na dni otwarte szkoły.