SUKCES ANI BOCHNIAK W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Co przychodzi wam do głowy jako pierwsze skojarzenie do „moje miejsce na ziemi”?

Wasz dom, ulica, ulubione miejsce spotkań z przyjaciółmi, a może miejsce , w którym spędzacie codziennie prawie pół dnia? Czyli, wasza szkoła. Jakkolwiek teraz o niej myślicie jest to jedno z najważniejszych, w tym momencie waszego życia, miejsc na ziemi.

Tym tropem podążyła Ania i jej koleżanki przygotowując pracę na III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje miejsce na ziemi”. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w szkole. Rozpoznajecie te miejsca? Jak wam się podobają, widziane obiektywem Ani?

Członkom Jury konkursu, te miejsca się spodobały na tyle, że postanowili przyznać Ani wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.