Szkoła tańca na lekcjach wychowania fizycznego

W dniach 16-18 maja do naszej szkoły zawitali instruktorzy ze SZKOŁY TAŃCA STEREO - pan Marcin Składan i pani Adrianna Kuśmierek. Poprowadzili oni warsztaty taneczne w bardzo popularnym wśród dzieci i młodzieży stylu HIP-HOP oraz STREET DANCE. Zajęcia odbywały się w klasach 4-7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum w ramach lekcji wychowania fizycznego pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Instruktorzy przeprowadzili odpowiednią rozgrzewkę, uczyli pozycji wyjściowych, podstawowych kroków i ruchów. Z czasem wszystkie ruchy zaczęły się układać w jedną całość aby ostatecznie stworzyć układ taneczny. Dla uczniów była to okazja do nauki nowoczesnego tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów ale przede wszystkim do wspaniałej zabawy.

Serdecznie dziękujemy instruktorom. Mamy nadzieję, że uda nam się ponownie zaprosić ich do naszej szkoły.