Szkolny Konkurs Plastyczny „Polska w oczach dziecka” - WYNIKI

W miesiącu październiku  dzieci z klas I – III zostały poinformowane o Szkolnym Konkursie Plastycznym „Polska w oczach dziecka”. Głównym celem konkursu było rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych dzieci, pobudzanie ich wyobraźni i kreatywności, rozbudzanie wrażliwości na piękno ojczystej przyrody, szacunku do symboli narodowych, tradycji i kultury polskiej oraz uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wszystkie dzieci z radością zabrały się do pracy i na lekcjach plastyki wykonały swoje małe arcydzieła.

Bardzo miło nam poinformować, że Szkolny Konkurs Plastyczny został rozstrzygnięty!

Komisja po burzliwych obradach ogłosiła laureatów:

KLASY I

III MIEJSCE EDYTA KLĘCZAR 3a

WYRÓŻNIENIE:

LENA HACZEK 3a

Wszystkim dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie, a zwycięzcą  serdecznie GRATULUJEMY!!! Jednocześnie informujemy, że nagrodzone prace można podziwiać na gazetkach na I piętrze naszej szkoły.

Małgorzata Paw