TYDZIEŃ INTEGRACYJNY Z ZAWODAMI W KL. 1b

20 lutego nasza klasa odpowiedziała na zaproszenie państwa Biernat do studia fotograficznego w Kętach. Dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem fotografa, grafika. Państwo Biernat umożliwiło nam wejście na zaplecze zakładu gdzie zaprezentowali nam jak wygląda praca fotografa od podstaw.

W ramach pamiątki z pobytu w zakładzie dzieci miały wykonane zdjęcie grupowe oraz portretowe. Państwu Biernat bardzo dziękujemy za tak wspaniały prezent.

21 lutego dzięki życzliwości państwa Zarębów w naszej klasie gościliśmy żołnierza, który jest również ratownikiem medycznym.

Nasz gość zapoznał dzieci z udzielaniem pierwszej pomocy jak również zaznajomił z zawodem żołnierza. Dzieci mogły zobaczyć i przymierzyć niektóre elementy jakie musi nosić żołnierz w akcji.

Dziękujemy za prezenty - drewniane zakładki z elementem czołgu do książek, które otrzymały dzieci.

M.P. , M.B.