UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystości zaczęły się Mszą Świętą, następnie uroczyste akademie z ciekawymi programami artystycznymi i spotkania w klasach z wychowawcami. Obecni byli uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców w składzie: przewodnicząca - Izabela Kawczyńska, z-ca - Tomasz Cępiel, skarbnik - Gabriela Piecha. Gościem specjalnym był pan Mateusz Hałat doradca Burmistrza Gminy Kęty.

Dzień wcześniej odbyło się zakończenie roku szkolnego i zarazem pożegnanie uczniów klas 3 gimnazjum. Tę uroczystość uświetnił swoją obecnością Burmistrz Gminy Kęty pan Krzysztof Jan Klęczar. Pan Burmistrz gratulował uczniom wszelkich sukcesów i podziękował im za pracę jaką wnieśli w promowanie szkoły, miasta i gminy. Rodzicom i nauczycielom podziękował za wkład w wychowanie i wykształcenie młodzieży.

Podczas uroczystości wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a pani dyrektor Ewa Sedeńko wyczytała uczniów wpisanych do „Złotej Księgi”. Nagrodzono również uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę na rzecz klasy i szkoły oraz tych ze 100% frekwencją. Ponadto wyróżniono rodziców tych uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Wychowawcy oraz Rada Rodziców podziękowali tym rodzicom, którzy pracowali zarówno na rzecz klasy jak i szkoły.

Specjalne wyróżnienie otrzymali uczniowie gimnazjum:

Tytuł „Primus inter pares” - „Pierwszy wśród równych sobie” - Agnieszka Wadoń kl. 3B

Tytuł „Młody naukowiec” - Grzegorz Chrostek kl. 3A

Tytuł „Najlepszy sportowiec” - Maciej Pająk kl. 3B, Kacper Własiński kl. 3B, Filip Mrowiec kl. 3B oraz Szymon Hankus kl. 3C.

Pani dyrektor Ewa Sedeńko wielokrotnie gratulowała uczniom osiągnięć we wszystkich dziedzinach związanych ze szkołą - naukowcom, sportowcom i społecznikom. Podziękowania popłynęły również do rodziców, Rady Rodziców i pana Burmistrza za wspieranie naszej szkoły na wielu polach.

Zakończenie klas 3 gimnazjum przygotowały p. Kinga Bogunia i klasa 3A, p. Dorota Pawińska i klasa 3B oraz p. Magdalena Brózda i klasa 3C, a także p. Małgorzata Czech z zespołem „Aniołki Feliksa”.

Zakończenie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-2 gimnazjum przygotowały p. Jolanta Herl i klasa 6a, p. Katarzyna Kowalska i klasa 6b oraz p. Katarzyna Opyrchał i klasa 6c.

Zakończenie klas 1-3 szkoły podstawowej przygotowała klasa 2b pod opieką pań Magdaleny Żużałek-Urbaś i Jadwigi Zięby.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji !!!