VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO – GIMNAZJALNEGO NR 1 ‘ENGLISH IS EASY’

6 kwietnia 2017r. już po raz siódmy w naszej szkole zorganizowano konkurs z języka angielskiego.
W tym roku konkurs cieszył się dużą popularnością, wzięło w nim udział 27 uczniów z 9 różnych szkół. Były to Kęckie ZSG nr 2, ZSP nr 3, ZSP Bulowice, ZS Witkowice, ZSG Nowa Wieś, SP Malec, SP Porąbka, SP Łęki i oczywiście nasz ZSG nr 1. Na początku konkursu wszystkim uczestnikom otuchy dodała nasza dyrektor, Pani Ewa Sedeńko. Choć zadania nie były łatwe, a stron nie ubywało, nikt nie poddał się bez walki. Ostatecznie, rywalizację wygrała Oliwia Szyjota (SP Porąbka), na drugim miejscu uplasował się jeden z naszych szkolnych przedstawicieli, Józef Żmudka, zaś na trzecim również nasza uczennica, Wiktoria Oboza. Kolejne czwarte miejsce zajął Mateusz Bakalarski (ZSP Bulowice), a piąte Bartłomiej Paw (ZSP Łęki). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a opiekunom grup dziękujemy za wsparcie i popularyzowanie konkursów języka angielskiego wśród swoich uczniów. Bo przecież English is Easy!

M.F., M.W.