W KARNAWALE SAME BALE... O TYM, JAK KLASA 1d BAWIŁA SIĘ NA BALU KARNAWAŁOWYM

10 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I-III.

Przybyła na niego cała plejada bajkowych gwiazd, a wśród nich, m.in. księżniczki, wróżki, rycerze, piraci, kowboje, sportowcy oraz wiele innych postaci. Tegoroczna zabawa rozpoczęła się w naszej klasie od prezentacji strojów. Wszystkie kostiumy były piękne, kolorowe, mieniące się ozdobami, bo przecież na balu każdy musi błyszczeć! Potem na wszystkich czekała świetna zabawa. W tym celu odpowiednio  przystrojono salę – dekoracje idealnie oddawały karnawałowy klimat. Przy radosnych dźwiękach znanych przebojów uczestnicy bawili się wyśmienicie! Podczas przerwy w imprezie tanecznej czekał na dzieci  w sali lekcyjnej słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Wspólna zabawa integrowała uczniów i dostarczyła mnóstwo uśmiechów, wypieków na twarzy, ale przede wszystkim wiele radości. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy bal jest długo wyczekiwanym wydarzeniem każdego roku. Następny bal już za rok!!!

Joanna Kołodziejczyk