WIGILIJKA W KLASIE I D

21 grudnia odbyła się w naszej klasie wigilijka, czyli spotkanie przedświąteczne. W jej przygotowaniu, nieocenioną pomoc okazali rodzice uczniów.

Dzieląc się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Potem wspólnie zasiedliśmy do stołu i częstowaliśmy się łakociami. Śpiewaliśmy także kolędy oraz pastorałki. Nastrój był bardzo świąteczny, wszyscy mieliśmy dobre humory. Panowała miła, ciepła, rodzinna atmosfera.

Oby każdy dzień w szkole był dla nas tak pełen radości, jak ten miniony, wypełniony cudownym zapachem Świąt!

Świąt

prawdziwie

świątecznych,

ciepłych w sercu,

zimowych na zewnątrz,

pachnących choinką,

jaśniejących pierwszą gwiazdką,

co daje nadzieję na następny rok.

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia!

życzy klasa I d

Joanna Kołodziejczyk