XIV GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „DO YOU SPEAK ENGLISH?"

11 maja 2017r. w naszej szkole odbyła się już 14. edycja konkursu języka angielskiego dla gimnazjalistów "Do you speak English?" Chętnych do wzięcia udziału nie brakowało, a szkół uczestniczących w wydarzeniu było aż siedem.
Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Stres udzielał się uczestnikom, szczególnie w części ustnej, jednak uśmiech nie schodził im z twarzy. Ostatecznie, konkurs wygrała Gaia Garbacz z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach. Kolejne, drugie miejsce zajęła Martyna Jarosz z Powiatowego Zespołu Szkół nr 11 w Kętach, zaś trzecie miejsce zajęła nasza uczennica, Patrycja Orlicka. Kolejno, na czwartym miejscu znalazła się Martyna Jurzak z ZSP Witkowice, a na piątym miejscu Celina Kierzek, również z naszej szkoły.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania należą się opiekunom uczestników, którzy przygotowywali swoich podopiecznych do konkursu.

M.F., M.W.