ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KL. I-III W WYKONANIU KLASY 2b INTEGRACYJNEJ

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, dlatego na początku uroczystości  dyrektor p.  Ewa Sedeńko oraz wicedyrektor p. Renata Droździk wręczyły dzieciom dyplomy za osiągnięcia w konkursach, 100% frekwencję na zajęciach szkolnych oraz  podziękowania dla rodziców klas trzecich.
Potem scena należała już tylko do małych aktorów z klasy 2b. Dzieci zaprosiły wszystkich zebranych na przedstawienie pt. „ Ścieżka pod górkę”. Podczas wędrówki spotkały : sosnę, co ocienia strumyk, dzięcioła, co leczy drzewa, muchomora, co nie wszystkich truje, ślimaka, co uciekł przed ropuchą. Pojawiły się również wesołe żabki , które przy akompaniamencie gitary w wykonaniu Paulinki Polak, zaśpiewały swoje re, re, kum, kum.
Po skończonej wędrówce, uczniowie przedstawili wakacyjną ofertę. Zachęcały: „ morze, góry, las i rzeka; wszystko to już na nas czeka; bo zaczęło się już lato, jedźmy mamo, jedźmy tato!”
Nie zapomniały również o bezpieczeństwie, bo na wakacjach, to Wam powiem trzeba także dbać o zdrowie!

Jadwiga Zięba
Zdjęcia Joanna Gwózdek