„Dzień Rodzica” w klasie 1 b.

„Dzień Rodzica” w klasie 1 b

31 maja 2017 r. okazji Dnia Mamy i Dnia Taty odbyło się spotkanie integracyjne w klasie 1b pod hasłem „Dzień Rodzica”. Zaprosiliśmy naszych kochanych rodziców aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i złożyć im piękne, wierszowane życzenia. Następnie dzieci wręczyły swoim rodzicom drobne upominki, po czym zaprosiły ich na wspólny, słodki poczęstunek. Uroczystość zakończyły rodzinne konkursy „Jaka to melodia”, „Zgadnij mamo co powiem”.

Odpowiedni dobór scenariusza dzisiejszej uroczystości, muzyczne rozgrywki i rodzinne zagadki, stworzyły atmosferę radości, spontaniczności, wdzięczności i dumy. Uściskom i całusom nie było końca.

Takie spotkania zbliżają do siebie rodziny, uczniów i nauczyciela. Gdy uda się stworzyć ciepłą i miłą atmosferę, będzie łatwiej zintegrować klasę. Rodzice muszą być przekonani, że ich obecność znaczy partnerstwo. Nauczyciel i oni tworzą całość, która wspomaga rozwój ich dziecka.

Dziękuję za przybycie, pomoc i miłą atmosferę!

Anna Piskorek