"Nasze podwórko" w świetlicy szkolnej.

"Nasze podwórko" w świetlicy szkolnej

14 czerwca w świetlicy odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Nasze podwórko". Uczniowie klas II, którzy uczęszczają na zajęcia świetlicowe po raz  kolejny zaprezentowali swoje talenty aktorskie. Tym razem opowiedzieli historię kilku postaci spotykających się na wspólnym  podwórku. Przedstawiono Piłkarza, Śpiocha, Mądralinę, Maluchy, Gospodarza                       i Gospodynie. Głównym bohaterem był miejscowy chuligan, który siał postrach wśród rówieśników i dorosłych. Każdy z występujących w humorystyczny sposób przedstawił swoją historię oraz kilka dobrych rad dla urwisa.

Puentą tej pouczającej opowieści jest przemiana podwórkowego łobuza w dobrego kolegę, opiekuńczego brata, pomocnego sąsiada.

Pewnie niejeden z Was podczas zbliżających się wakacji spędzi trochę czasu na podwórku i placu zabaw. Niech opowiedziana przez nas historia będzie przestrogą i przykładem dla wszystkich.

W inscenizacji udział wzięli:

Chuligan - Antoni Handzlik

Piłkarz - Jakub Nycz

Śpioch - Nikodem Janik

Mądralina - Brygida Ślęczka

Maluchy: Martyna Szłapa, Dominik Bogunia

Gospodarz - Łukasz Płonka

Gospodynie: Martyna Zając, Tatiana Łęcka, Nikola Mieszak, Weronika Wojewodzic

Narratorzy : Pola Handzlik, Dominika Szpila, Karolina Wójciak

Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie przedstawienia i gratulujemy wspaniałej gry aktorskiej.

Anna Piskorek