"OD SERCA DO UCHA" - I, II MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE ZDOBYŁY DZIECI Z KLASY 1c W SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

I miejsce
Chyba rzeczywiście powędrowały te świąteczne nuty od serca do ucha, bo tak pięknie zaśpiewały i zatańczyły dzieci z zespołu ,,Świąteczne nutki” z kl. Ic , że udało im się zdobyć I miejsce w tym roztańczonym i rozśpiewanym konkursie. A nie było to takie proste, by jednocześnie tańczyć, śpiewać i interpretować tekst ruchowo. Trzeba było się dobrze postarać, na dodatek konkurencja była ogromna. Ale udało się ! Gratulujemy! Skład zespołu: Krzysztof Szostak, Sandra Kantyka, Julia Królicka, Katarzyna Królicka, Sabina Cyper, Liliana Handzlik

.

II miejsce
  Niemniej pięknie i wesoło z kolorowymi chustkami na głowach zaśpiewały Natalia Domasik i Kamila Stopka. Poradziły sobie brawurowo, mimo, że melodia kolędy biegła bardzo szybko. Na dodatek zaraz na początku występu spadły Natalce korale, ale Natalka jest rezolutna i z uśmiechem śpiewała dalej. Dziewczynki zaprezentowały pastorałkę "Od serca do ucha" , od której wziął nazwę tegoroczny konkurs. Gratulujemy!

Wyróżnienie
 Nieco w spokojniejszym klimacie, ale równie pięknie wystąpił  Julian Olearczyk, któremu towarzyszyła siostra Aniela. Dzieci nie tylko śpiewały, ale również grały na instrumentach. I to jest nie lada sztuka! Pewnie poświęciły sporo swojego wolnego czasu, aby przygotować się do występu. Ale opłaciło się ! Gratulujemy!

Dorota Baścik-Kołek