ARTYSTĄ BYĆ 2018

Kolejny raz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ketach zaprezentowali swoje talenty w ramach Szkolnego Przeglądu „ Artystą Być”. W dniu 10 kwietnia do eliminacji w naszej szkole przystąpiło 58 uczniów.
Przesłuchaniom przyglądała się komisja, uczniowie oraz rodzice.  Widzowie trzymali kciuki za swoich faworytów i nagradzali brawami wszystkich występujących. Występom towarzyszyło wiele emocji, pojawiła się trema. Jednak jak na prawdziwych artystów przystało uczestnicy pokonali przeszkody i zaprezentowali swoje talenty na bardzo wysokim poziomie.
Na zakończenie każdy z młodych artystów otrzymał pamiątkowy dyplom. Laureatów etapu szkolnego poznamy po zakończeniu przesłuchań we wszystkich szkołach tj. 27.04.2018r.

A.Drabek, M.Sobczyk. T. Herl