CZY WARTO POMAGAĆ?

Czy warto pomagać?

Jest to chyba pytanie retoryczne…Wolontariusze  i wszyscy uczniowie SP  nr 1 w Kętach z pewnością znają na nie odpowiedź i wiedzą, że bezinteresowne zaangażowanie się w pomoc zwierzętom daje wiele satysfakcji, a zwierzętom pozwala przetrwać zimę w godnych warunkach.

Samorząd Uczniowski w porozumieniu z Młodzieżową Radą Miejską  przeprowadził w grudniu  w kęckiej „Jedynce” ZBIÓRKĘ KARMY I PRZYBORÓW DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W OŚWIĘCIMIU.

Już październiku, z okazji dnia św. Franciszka została w szkole przeprowadzona zbiórka karmy  dla psów i kotów z „Przytuliska Ocalenie” dla bezdomnych zwierząt w Tychach.  Mimo, że akcja w tym roku szkolnym została przeprowadzona po raz drugi nie pozostaliśmy obojętni na los pokrzywdzonych  zwierząt i wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły hojnie włączyli się w charytatywną pomoc.

Za okazaną pomoc Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals wraz z Młodzieżową Radą Miejską w Kętach składają   serdeczne podziękowaniem za okazane wielkie serce poprzez zbiórkę karmy i niezbędnych rzeczy dla naszych braci mniejszych.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować

za wrażliwość na nieszczęścia porzuconych zwierząt.

Następna zbiórka znów podczas kolejnej zimy !