DOM MODY

15 stycznia 2016 roku w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie teatralne pt. ”Dom Mody”. Inscenizacje przygotowały dzieci, które uczęszczają na zajęcia świetlicowe przed lekcjami, dla klas I-III oraz grupy przedszkolnej. Przedstawienie to krótka prezentacja roku kalendarzowego, gdzie główna rolę odgrywają cztery pory roku, otwierając dla klientów Dom Mody. Poszczególne miesiące kupują ubrania i atrybuty, charakterystyczne dla danej pory roku. Występ kończy pokaz mody, uczniów w strojach symbolizujących pogodę na każdy miesiąc. Treść sztuki to dobry temat wprowadzający nas w Nowy Rok 2016.

Teatr stał się wspaniałą zabawą dla dzieci, okazją by wyrazić siebie i przełamać barierę nieśmiałości. Ujawniły się zdolności muzyczno-teatralne, rozbudziła się aktywność twórcza, rozwinęły zainteresowania. Przygotowania i próby dostarczały uczniom radosnych przeżyć, uczyły współodpowiedzialności, motywowały do współpracy. Taka forma działalności kształci i rozwija wyobraźnię, wzbogaca sferę przeżyć emocjonalnych i estetycznych. Gratulujemy wszystkim artystom wspaniałej gry aktorskiej i dziękujemy za występ.
Mamy nadzieję, że widzowie także mieli okazję do dobrej zabawy!

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas II i III :
Pola Handzlik – Wiosna
Dominika Szpila – Lato