DZIEŃ OTWARTY

1 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej. Każdy przyszły pierwszoklasista mógł przyjść do szkoły i zobaczyć co ciekawego na niego czeka od 1 września. Atrakcji było wiele, a jedną z nich był występ artystyczny klasy Ic, która wprowadziła licznie zgromadzoną widownię w zaczarowany świat bajek. Wszyscy obecni pierwszoklasiści zgodnie wyrecytowali, że szkoła super jest i warto do I klasy zapisać się!. Każdy przedszkolak mógł obejrzeć sale, w których uczą się dzieci z klas 1-3 oraz stołówkę, bibliotekę, świetlicę i szatnię. Nasi nauczyciele odpowiedzieli na wszystkie pytania rodziców i rozwiali wiele wątpliwości. Dzieci zachęcone wspaniałym występem starszych kolegów oraz miłą szkolną atmosferą były chętne zawitać w nasze progi już od następnego dnia. Mamy nadzieję, że ten zapał pozostanie i już niebawem spotkamy się ponownie!

Bo do naszej szkoły warto zapisać się - tutaj wiele ciekawych rzeczy dzieje się!!! Tutaj po prostu fajnie jest!

A. Hankus-Grzywa