DZIEŃ OTWARTY "JEDYNKI"

Dzień Otwarty „Jedynki”

W dniu 26.04 zaprosiliśmy do naszej szkoły przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami. Czekała na nich moc atrakcji. Na powitanie mieli okazję obejrzeć występ o rok starszych kolegów prezentujących krótkie przedstawienie pt. „Cztery pory roku”. Swoim talentem pochwaliła się również uczennica klasy trzeciej, grająca na pianinie. Goście mogli wziąć udział w różnorodnych zajęciach zorganizowanych przez grono nauczycielskie i uczniów. Były to m.in. gry i zabawy logiczne, ćwiczenia interaktywne, pokazy eksperymentów fizycznych i chemicznych oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne. Szkoła miała okazję zaprezentować przybyłym rodzicom najnowsze wyposażenie sal lekcyjnych - tablice interaktywne, projektory oraz ekrany. Obserwując zainteresowanie maluchów oraz ich opiekunów, mamy nadzieję, że wszyscy wyszli zadowoleni.

Małgorzata Czech, Anna Haczek