FERIE 2017

W trakcie ferii zimowych będą organizowane zajęcia sportowe, komputerowe i warsztaty, w których mogą wziąć udział uczniowie naszej szkoły. Szczegółowy wykaz zajęć znajdziecie Państwo w załączniku. Warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest wypełnienie zgody (załącznik do pobrania ze strony lub druk do pobrania w sekretariacie) oraz dostarczenie jej do szkolnego sekretariatu najpóźniej do 20 stycznia 2017 r. do godziny 15:00. W związku z ograniczoną ilością miejsc o przyjęciu dziecka na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Dla uczniów, którzy chcą wziąć udział w większej ilości zajęć wymagana jest zgoda na każde zajęcie i każdy dzień osobno. W poprzednich latach zdarzały się przypadki, że dzieci zgłaszały się na zajęcia, ale w nich nie uczestniczyły. Prosimy o dokonywanie przemyślanych wyborów  i nieblokowanie miejsc innym uczniom.