Jakie zmiany w naszej szkole w nowym roku?

Jak co roku wakacje to czas na największe w szkole remonty, przemeblowania i zakup wyposażenia. Wszystko to ma na celu poprawę bezpieczeństwa, estetyki oraz atrakcyjności szkoły.

W tym roku wykonano następujące prace remontowe oraz zakup wyposażenia:

- wykonano nowy chodnik prowadzący do zachodniego wejścia do szkoły

- zakupiono nowoczesny projektor, duży ekran oraz rolety do sali audiowizualnej

- w kilku salach zamontowano w oknach nowe rolety i żaluzje przeciwsłoneczne

- zakupiono 40 dodatkowych zamykanych szafek do szatni dla uczniów klas młodszych

- pomalowano kilka sal lekcyjnych - 17, 18, 21, 24, 25, 27, 28, pokój nauczycielski, kuchnię, stołówkę, korytarz przy sali gimnastycznej, gabinet pielęgniarki szkolnej

- pomalowano stolarkę okienną  na trzech kondygnacjach od strony południowej

- umyto przeszkloną części budynku oraz windę zewnętrzną

- zdemontowano część wewnętrznego ogrodzenia przy rowerowni oraz przy placu zabaw

- uzupełniono ubytki w elewacji budynku od strony północnej

Nowy chodnik przy wejściu zachodnim do szkoły, bez nierówności i uskoków, na pewno wpływa na bezpieczeństwo poruszających się po nim uczniów oraz komponuje się z terenem zielonym przed szkołą i samym budynkiem. Natomiast nowoczesny projektor, duży ekran i rolety w oknach sprawiają, że sala ta będzie służyć nie tylko do prowadzenia lekcji, akademii, spotkań z ciekawymi ludźmi lecz także jako sala kinowa.

Zarówno chodnik przed szkołą jak i wyposażenie sali audiowizualnej ufundowała Rada Rodziców, za co w imieniu uczniów i pracowników szkoły serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że wszelkie udogodnienia, remonty i wyposażenie sprawią, że uczniowie chętniej przyjdą do szkoły i spędzą w niej czas bezpiecznie, w miłej atmosferze i na atrakcyjnych zajęciach.