JEDYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III SP.

W czwartek 7 stycznia, już od samego rana, piękną dekorację szkolnej auli przygotowywała Rada Rodziców, która podjęła się organizacji całego balu karnawałowego. W morskiej scenerii, w rytmie największych przebojów dzieci bawiły się wspaniale. Animatorzy zadbali o dobrą zabawę zabierając dzieci w podróż "zaczarowanym samolotem" w różne miejsca pokazując nam ciekawe tańce. Uczniowie wykazali się pomysłowością w dobrze strojów, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, tancerek, rycerzy, piratów, superbohaterów, czarodziejek, policjantów, smoków, tygrysów, biedronek i można by tak wymieniać jeszcze długo.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Wszyscy bawili się znakomicie, nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole dali się namówić na wspólne tańce. Dobry humor dopisał wszystkim uczestnikom zabawy. Zabawa karnawałowa udała się celująco! Teraz czas na zasłużone ferie zimowe. Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku.

Aleksandra Hankus-Grzywa