Mikołajki w kręgielni ,,Kulawy Koń”.

W poniedziałek 4 grudnia uczniowie z klas integracyjnych pod opieką swoich nauczycieli udali się pieszo do kręgielni ,,Kulawy Koń”. Właścicielka obiektu, pani Maria Adamczyk, po raz kolejny zaprosiła nas na integracyjne spotkanie mikołajkowe. To już czwarta edycja Integracyjnych Mikołajek dla Dzieci Niepełnosprawnych. Oprócz naszych uczniów w znakomitej zabawie uczestniczyli również wychowankowie SOSW w Oświęcimiu, wychowankowie Szkoły Życia oraz Domu Samopomocy w Kętach.

Uroczystość rozpoczął występ dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Bulowicach, który wprawił nas w świąteczny nastrój. Następnie burmistrz Gminy Kęty, pan Krzysztof Jan Klęczar, złożył wszystkim uczestnikom świąteczne życzenia.

Nasi uczniowie, oprócz słodkiego poczęstunku, mieli okazję zagrać w kręgle rozegrać kilka meczów w piłkarzyki ręczne oraz „powyginać” swoje ciało na dyskotece. Trochę zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły.

Serdecznie dziękujemy pani Marii Adamczyk za zaproszenie, poczęstunek i świetną zabawę.

DZIĘKUJEMY!