NOWOCZESNE NAUCZANIE W KLASACH I-III SP. Nauka to też zabawa. Zajęcia w klasie 2c.

...Cisza "jak makiem zasiał", a później wesołe uśmiechy. Dzieci siedzą jak zaczarowane przed monitorem komputera i... pracują. Wcale nie trzeba ich do tego zachęcać. Bawiąc się - uczą się. Utrwalają swoje wiadomości i ćwiczą pożądane umiejętności poprzez rozwiązywanie wesołych i różnorodnych ćwiczeń interaktywnych z zakresu różnych edukacji: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej itd. Ćwiczą koncentrację, rozwijają swoją motywację do nauki, uczą się pracy na komputerze. Po zakończeniu ćwiczenia w nagrodę za dobrze wykonaną pracę czeka pochwała, bajka lub krótki wesoły film. Tego typu zajęcia sprawiają dzieciom i nauczycielowi wielką "frajdę".