NOWOROCZNE PRZEDSTAWIENIE KLASY 3c

Uczniowie klasy 3c przygotowali przedstawienie pt:"BAJKOWY ŚWIAT JANA BRZECHWY" . Dzieci świetnie wcieliły się w postaci z wierszy Jana Brzechwy, był Sum Wąsaty, znakomity matematyk , piegowata Biedroneczka, zakochany Żuraw i Czapla, Żabka, która była troszkę chora oraz cudaczka Kaczka Dziwaczka oraz wiele innym niezwykle barwnych i zabawnych bohaterów wierszy. Na koniec złożyliśmy sobie noworoczne życzenia oraz wspólnie pośpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Miłą niespodzianką wieczoru było oglądanie prezentacji zdjęć uczniów klasy 3c. Rodzice i dziadkowie nie kryli wzruszenia widząc swoje skarby na scenie. Dobry humor udzielił się każdemu z nas. Nowy Rok rozpoczęliśmy radośnie,w  miłej atmosferze i mamy nadzieję, że cały rok 2018 będzie dla nas bardzo dobry, a każdy dzień dostarczy mnóstwo powodów do uśmiechu!

Aleksandra Hankus-Grzywa