OBCHODY ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE.

Obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole

W środę 10 października podczas lekcji wychowawczych klasy od IV SP – III G wzięły udział w apelu pożądkowym, tym razem poświęconemu Świętu Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwanym Dniem Nauczyciela.

Po krótkim wstępie obrazującym historię i obchody tego dnia uczniowie obejrzeli krótki filmik prezentujący ciekawostki o różnych szkołach na świecie.

Kolejnym punktem była prezentacja pt.: "Nauczyciel też człowiek", z której uczniowie mogli się dowiedzieć czegoś więcej o swoich nauczycielach, np.: co lubią jeść, jakie mają marzenia, jak sędzają wolny czas lub w jakim kraju poza Polską chcieliby mieszkać.

Zwieńczeniem tego apelu był film nagrany przez Mateusza Kozieł i Sajmona Zawarus z klasy III B na którym uczniowie, i nie tylko, składają życzenia nauczycielom.

A.Sroka