PLECIEMY SIEĆ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W dniu 15.03.2018 r. podczas długiej przerwy o godzinie 12:15 w naszej szkole uczniowie zaangażowani w akcję „Bezpieczny Internet” zorganizowali happening pod tytułem „Pleciemy sieć bezpiecznego Internetu”.  Uczniowie do tego wydarzenia przygotowywali się od tygodnia pod okiem p. Jolanty Wójcikiewicz-Paw i p. Ingi Musiał. Wykonali potrzebne im pomoce, zgromadzili materiały. W wyznaczonym dniu przeszli korytarzami  szkoły, zbierając podpisy pod szkolnym kontraktem dotyczącym  bezpieczeństwa w Internecie i zachęcając  uczniów do jego przestrzegania. Uczniowie otrzymali naklejki, a potem wspólnie  upletli symboliczną sieć bezpiecznego Internetu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.  W szczególności dziękujemy wszystkim tym, którzy aktywnie uczestniczyli  w przygotowaniach i przyczynili się do ostatecznego sukcesu, a są to: Julia Warias kl. 5c, Wiktoria Kubica kl. 5c, Natalia Łęcka kl. 5b , Dominik Bogunia kl. 4c, Anna Kubica kl. 4c, Sebastian Czyż kl. 4c i  Martyna Zając kl. 4c.

Happening był podsumowaniem wszystkich działań  podjętych w naszej szkole  w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

J.Wójcikiewicz-Paw