PRZEDSWIĄTECZNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 3c

Przedświąteczne warsztaty artystyczne klasy 3c

W poniedziałek, tj.18 grudnia uczniowie klasy 3c uczestniczyli w przedświątecznych warsztatach artystycznych. Każdy uczeń mógł własnoręcznie stworzyć piękną żelową świeczkę, która może być doskonałym prezentem np. dla rodziców lub dziadków. Pani Monika i pan Mateusz z Akademii Twórczego Rozwoju MAMUTEK wszytko objaśnili bardzo dokładnie i pomagali każdemu stworzyć świeczkę idealną. Uśmiech pojawił się na twarzach wszystkich uczestników warsztatów , a radosna, przedświąteczna atmosfera wypełniła wnętrze księgarni TU CZYTAM po sam sufit. Na koniec dzieci pięknie zapakowały swoje świeczki. Prezent idealny, bo zrobiony od serca, już gotowy. Teraz jedynie pozostaje czekać na pojawienie się pierwszej gwiazdki.

Aleksandra Hankus-Grzywa