PRZYRODA NIE MUSI BYĆ NUDNA !!

Przyroda nie musi być nudna!!!

Nasi trzecioklasiści aktywnie rozpoczęli grudzień ciekawą lekcją przyrody. Burza mózgów, zgadywanki,  ciekawostki i doświadczenia oraz duża dawka wiedzy okraszona jeszcze większą dawką dobrego humoru, to wszystko co charakteryzuje przyrodnicze spotkanie klasy 3c, 3d i 3e. Dzieci dowiedziały się dlaczego ptaki latają i jaka nazywają się te, które tej sztuki nie opanowały. Uczniowie poznali budowę ptaków i mogli na żywo pooglądać różne rodzaje ptasich piór. Wszyscy mogli się również przekonać czy prawdziwe jest stwierdzenie "Spływa jak po kaczce".

Aneta Drabek,

Joanna Kołodziejczyk,